Zielone światło dla zdrowia

zielone-zdrowie-chlorella-w-proszku-jako-shake

W dzisiejszym świecie odżywianie się oraz sposób spędzania życia odgrywają niezwykle ważną rolę. Świadomość zdrowotna społeczeństwa wzrasta z miesiąca na miesiąc. Ludzie zaczynają się zdrowo odżywiać, czytać etykiety, rezygnować z produktów przetworzonych na rzecz tych własnoręcznie zrobionych czy też wyhodowanych. Znaczenia nabiera hasło superfood.

W skład superfoods wchodzą produkty, czyste, naturalne, nie dotknięte żadnymi środkami chemicznymi, które mają zbawienny wpływ na organizm ludzki. I tak nikogo nie dziwi już robienie zielonych koktajli i picie ich w pracy, szkole czy na studiach. Jednak obecnie, zwłaszcza zimą, gdzie ilość dostępnych naturalnych warzyw i owoców zanika, często można usłyszeć o dodawaniu suplementów diety- m.in do koktajli, takich jak chlorella, która to jest mikroalgą.

Chlorella to suplement diety, który w połączeniu z racjonalnym odżywianiem się może w niezwykły sposób odżywić i odbudować organizm. Chlorella czy też spirulina to nic innego jak mikroalgi, które posiadają bardzo dużo chlorofilu- jemu zawdzięczają właśnie swój intensywnie zielony kolor. Ich działanie na organizm człowieka jest wyjątkowe, ponieważ, działają niezwykle oczyszczająco, wspomagają odchudzanie, a co najważniejsze dzięki zawartości różnych minerałów i witamin a zwłaszcza chlorofilu – działają antynowotworowo. Wpływają także na piękne, lśniące włosy, skórę oraz paznokcie, dzięki temu, że doskonale odżywiają organizm ludzki.

Kolejną zaletą chlorelli jest fakt, że produkt ten nabędziemy w postaci proszku – idealny na koktajle, ale także dostępna jest chlorella w tabletkach, którą przyjmiemy na szybko, nie mając czasu na robienie napoju z proszku chlorelli.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*