Wyjazd do Gruzji – leniwe wakacje i aktywny wypoczynek

Wycieczka do Gruzji to niezapomniane przeżycie. Można wyjechać tam samodzielnie lub skorzystać z bogatej oferty biur podróży. Oferują one noclegi w hotelach o różnym standardzie. Do wyboru są wycieczki objazdowe, a także stacjonarne.

Co jest w Gruzji niesamowitego? Przede wszystkim widoki. To kraj, który doskonale nadaje się dla miłośników górskich wędrówek. Wymagają one nieco odwagi i znajomości topografii, ale są tego warte. Istnieje również możliwość zobaczenia gór Kaukazu wraz z przewodnikiem. Gwarantuje to niezapomniane widoki. Gruzińskie krajobrazy zapierają dech w piersiach. Warto również zobaczyć Park Mitrala, który oferuje wiele atrakcji.

Dla osób, które lubią tradycyjne zwiedzenie, również znajdzie się coś interesującego. W Adżarii dostępne są dla turystów liczne fortyfikacje, kamienne mosty, klasztory i twierdze. Tbilisi również obfituje w liczne atrakcje, które warto zobaczyć. Ciekawym dla Polaków było zawsze Batumi. Tam można obejrzeć ogród botaniczny i starówkę. Jest to region, który cieszy się zainteresowaniem wśród turystów z prostego powodu – oferuje luksusowe hotele i współczesne rozrywki. Jeśli chcemy zaplanować stacjonarne wczasy w Gruzji (http://czajkatravel.pl/), jest to doskonały wybór. Można tam się zrelaksować, wybrać na wycieczkę nadmorską promenadą, poopalać się i oddać się błogiemu lenistwu.

Wakacje w Gruzji dostosowane są do potrzeb osób lubiących aktywność fizyczną, a także tych które lubią cieszyć się pięknymi widokami i podziwiać je prosto z leżaka. To dobra propozycja zarówno dla osób samotnych, jak i rodzin z dziećmi. Ta destynacja zdobywa coraz większą popularność.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*