Słodkie gadżety reklamowe

czekoladki reklamowe

Niemalże wszyscy lubimy słodycze, a jeżeli należymy do tej mniejszości która z różnych przyczyn słodyczy nie jada, na pewno mamy w swoim otoczeniu osoby zawsze chętne nas wspomóc w spałaszowaniu łakoci. Z tego powodu jednym z marketingowych gadżetów bardzo często wykorzystywanych przez firmy są czekoladki reklamowe.

Specjalne okazje, takie jak na przykład Święta, urodziny firmy, targi czy imprezy plenerowe nie mogą się obyć bez słodkich gadżetów. Oczywiście ta forma promocji może być także wykorzystywana na co dzień. Poczęstowanie Klienta lub kontrahenta słodyczami na pewno nie zostanie przyjęte jako niegrzeczność. Kawa podana z dobrej jakości cukierkami owiniętymi w firmowy papierek na pewno wpłynie pozytywnie na atmosferę każdego spotkania.

Jak się okazuje, czekoladki z napisem to dobry i relatywnie tani sposób na popularyzację marki i znaku firmowego. Firmy produkujące gadżety reklamowe już dawno odkryły, że nieśmiertelne długopisy lub breloczki to stanowczo za mało, aby ich Klient został zapamiętany. Darmowe gadżety są bardzo popularne w związku z czym ich producenci konkurują w wymyślaniu nowych rozwiązań i uatrakcyjnienie tych klasycznych. Słodycze dają duże pole do popisu, bo mogą być traktowane także jako produkt premium.

Ekskluzywne opakowanie, bardzo dobra jakość samego produktu czy efektowny sposób prezentacji to dobry sposób na podniesienie prestiżu upominku. Nie polecamy takiego sposobu reklamowania  chyba jedynie producentom preparatów na odchudzanie i artykułów stomatologicznych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*