Panele szklane do kuchni

zdjęcia na szkle

W czasie remontu kuchni lub podczas wymiany mebli kuchennych coraz więcej ludzi decyduje się na panele szklane, które zastępują płytki na przykład pomiędzy szafkami kuchennymi lub nad stołem. Panele szklane do kuchni są świetnym rozwiązaniem, gdyż są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, ponieważ można je bez problemu umyć preparatem do mycia szyb.

Prezentują się bardzo stylowo, modnie i oryginalnie. Panele są bardzo łatwe w montażu oraz demontażu, dlatego w każdej chwili można je bez problemu wymienić lub zdjąć. Panele nie naruszają i nie uszkadzają powierzchni ściany tak jak tradycyjne płytki. Panele szklane dostępne są także w wersji matowej lub z połyskiem w zależności od upodobania i gustu klienta. Wybór paneli szklanych na rynku jest ogromny. Dostępne są różne rozmiary, wzory oraz wersje kolorystyczne.

Panele wykonane ze szkła dostępne są w wielu miejscach, między innymi w sklepach i marketach remontowo-budowlanych, w sklepach z artykułami wyposażenia wnętrz, w sklepach i salonach meblowych oraz w sklepach internetowych. Często panele szklane wykonuje się na konkretne zamówienie klienta. Nowością są zdjęcia na szkle. Drukarnie, agencje reklamowe oraz sklepy internetowe posiadają w swojej ofercie możliwość wykonania panelu szklanego z własną fotografią.

Jest to świetne rozwiązanie, gdyż taki panel nada kuchni bardzo wyjątkowego charakteru. Może to być na przykład fotografia dzieci, lub zdjęcia z wakacji. Cena panelu szklanego, w zależności od wybranego rozmiaru i wzoru wynosi od 200 do nawet 500 złotych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*