Najlepszy fast food w Krakowie

kebab

Jak każdy student, tak i ja, nie przykładam zbyt dużo uwagi na jakość spożywanych przeze mnie posiłków. Byle było dużo i tanio. Na szczęście rodzice co jakiś czas podsyłają różne smakołyki i gotówkę, bo inaczej jadłbym chyba suchy chleb. Jeśli mam przypływ gotówki z domu to zazwyczaj odwiedzam jakieś restauracje fast food. Może nie jest to najzdrowsze jedzenie, ale za to jakie dobre.

Uwielbiam wszystkiego rodzaju zapiekanki, hamburgery a nade wszystko cenię sobie kebaby. Ostatnio znalazłem restaurację serwującą chyba najlepszy kebab i burgery w Krakowie. Tak dobrego nigdy wcześniej nie jadłem. A poza tym jest duży i ma całkiem przystępną cenę. Żeby zadowolić swoją rodzicielkę, zamawiam kebaba z dużą ilością surówek. Nie może mi więc zarzucić, że nie jem nic zdrowego i wartościowego. Witaminki są dostarczane do organizmu. A poza tym przekonałem się, że sałatki nie są takie złe. Oczywiście tylko w tej restauracji i tylko z tym kebabem. I jest to nie tylko moje zdanie, ale również moich kolegów. Mamy już taką tradycję, że po przyjeździe z domu, gdy dysponujemy jakimiś zasobami finansowymi, to udajemy się do tej restauracji. Jej właściciel doskonale nas już zna i zawsze szybko nas obsługuje. Nasze porcje są bardzo solidne, mam wrażenie że ponadstandardowe.

Szef restauracji dobrze wie, że zadowolony klient to najlepsza reklama dla każdego lokalu. Szczególnie gdy taki klient ma wielu znajomych preferujących taką samą kuchnię. A wiadomo, że studenci uwielbiają wszystkie fast foody. Szczególnie te duże.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*