Najlepsza restauracja

restauracja włoska

Z moim partnerem uwielbiamy odwiedzać nowe i nieznane nam wcześniej restauracje. Jesteśmy fanami zarówno kuchni włoskiej, jak i całej kultury, jaka tam panuje. Ostatnio postanowiliśmy otworzyć własny biznes, a że oboje uwielbiamy gotować, to chcieliśmy otworzyć swój własny lokal. Długo nie myśleliśmy co to będzie i od razu zadecydowaliśmy, że będzie to restauracja włoska.

Na początku musieliśmy załatwić sporo formalności i wiele się nauczyć, potem było już tylko łatwiej. Szybko znaleźliśmy świetnych dostawców i włoskiego kucharza. Nasza restauracja w końcu mogła ruszyć. Na początku zrobiliśmy huczne otwarcie, dzięki czemu każdy mógł się dowiedzieć, że w mieście otworzyła się restauracja włoska. Wszystkim bardzo smakowało i zapewnili nas, że na pewno jeszcze do nas wrócą. Na szczęście nie kłamali! Od tamtego czasu nasza restauracja w godzinach szczytu pęka w szwach, a biznes kwitnie.

Okazała się ona wspaniałą inwestycją, która przynosi nam wiele satysfakcji oraz radości. Koszty, które musieliśmy ponieść na jej otwarcie, bardzo szybko się zwróciły. Obecnie planujemy powiększyć nasz lokal o nową salę, a w przyszłości mamy nadzieję, że uda nam się otworzyć kolejną restauracje. Już w sąsiednim mieście tylko pod tą samą nazwą.

Cieszymy się, że nasza restauracja włoska jest tak popularna i, że każdy tak bardzo ją zachwala. Na pewno w biznesie pomogło nam to, że był to pierwszy lokal tego typu w okolicy. Mamy nadzieję, że cały czas będziemy się tak szybko rozwijać i budować swoją markę.

Zobacz też: Restauracja Włoska Kraków | DaPietro

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*