Kocyk z minky dla malucha

kocyk minky

Minky to miękka, delikatna tkanina, która najczęściej przeznaczona jest do robienia produktów dla dzieci. Jest przyjemny w dotyku, więc często robi się z niego przytulanki, chusteczki i ubranka. Najbardziej znany wyrób z materiału minky kocyk cieszy się największą popularnością.
Kocyk z minky spodoba się nie tylko dzieciom, ale także rodzicom. Jest miękki i przyjemny, przeznaczony do przytulania i zabawy, więc maluchy będą z niego bardzo zadowolone. Rodzice docenią to, że łatwo go uprać, więc nie trzeba przejmować się zarazkami czy kontaktem dzieciaków z brudem.
Kocyk minky może być prany wielokrotnie, nie rozciąga się, ani nie traci miękkości. Co więcej, może być prany w zwykłym proszku i jest mało podatny na zniszczenia pod wpływem zwiększonej temperatury prania. Nawet błędy w czasie prania nie powinny sprawić, że struktura materiału ulegnie zniszczeniu. Oryginalny materiał jest bardzo wytrzymały, nie straszne mu nawet słodkie rączki malucha ani lepki sok kapiący z kubeczka.
Co więcej, minky to tkanina dostępna w różnych wzorach i kolorach. Najpopularniejsze są kocyki z miny w kropki, które powstają w wyniku różnicy długości włosia. Jednak można wybrać także wzór w ładne serduszka, kwiaty lub bardziej geometryczne wzory.
Minky to materiał, który często wykorzystuje się do robienia ocieplanych kocyków lub wypełnienia do wózków lub łóżeczka. Można z niego zrobić także rożek do zwijania niemowlęcia. Będzie bardzo miękki i przyjemny, będziemy mieć pewność, że delikatna skóra dziecka nie ulegnie podrażnieniu.

Szeroki wybór kocyków z materiału minky znajdziecie w sklepie senna-sowka.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*