Jak zorganizować wesele?

suknie ślubne

Jesteś właśnie przed swoim największym wyzwaniem w życiu? Ślub i wesele już tuż? Jeśli na oba te pytania odpowiedziałaś poprawie, oznacza to, że to, co tu napisze, na pewno cię zainteresuje, a może i pomoże. Przede wszystkim plan jest najważniejszy, rozpisz wszystko, co musisz zrobić.

1)Salon ślubny- trzeba się tam udać i zobaczyć suknie ślubne.
Jednak zanim się tam udasz, zobacz, jaka jest ostatnia moda ślubna. To z pewnością pomoże być ci na czasie z wystrojem i z ubiorem.

salon ślubny Kraków
2) Udaj się do miejsca, gdzie będzie się odbywać cała ceremonia i zaplanuj mniej więcej, jak mają wyglądać ozdoby.
3)Wszystko powinno być jednym wielkim łańcuchem, który będzie się łączył ze sobą, nawiązując do siebie. Zwróć więc uwagę na temat, jaki dajesz na zaproszeniach i pozostałej reszcie drobiazgów. Szczegóły się liczą.
4)Zawsze możesz poradzić się jakiegoś specjalisty, jeśli sama masz wątpliwości do swoich umiejętności.
Wiem, każdy chce zaoszczędzić, ale na takich imprezach nie warto, bo zostają w pamięci na całe życie.
5)Zamów wcześniej dobrą i wypróbowaną już fryzjerkę i kosmetyczkę. Zrób próbę fryzury i makijażu.
6) Najważniejsze moim zdaniem zacznij wszystko robić znacznie wcześniej. Nie odkładaj nic na ostatnią sekundę, bo możesz się rozczarować.
Najważniejsze jednak z tego wszystkiego nie relaksuj się, znajdź sobie zajęcie, które oderwie cię przynajmniej raz na tydzień od wszystkich myśli. Nie zapomnij również o uśmiechu doda ci plasku i będziesz cudownie wyglądała jako panna młoda. Jeśli masz jakieś uwagi podziel się nimi w komentarzu poniżej.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*