Gadżety reklamowe dla firm

gadżety reklamowe

Wiele firm w ramach reklamy decyduje się na rozdawanie darmowych gadżetów klientom swojej firmy. Mogą to być na przykład długopisy, spinacze do papieru lub też notesy z wyrywanymi kartkami. Wszystkie te przedmioty zawierają logo firmy, dane kontaktowe (adres siedziby, adres korespondencyjny, numery telefonów, numer fax, adresy e-mail i tym podobne).

Ostatnio prawdziwym hitem stały się cukierki z logo firmy. Są one rozdawane nie tylko dzieciom, ale także i dorosłym klientom. Cukierki z logo można zamówić w sklepach internetowych lub stacjonarnych. Ich cena uzależniona jest od ilości zamówionych sztuk – im większa, tym wychodzi taniej. Ponadto stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i zniżki od producentów. Cena słodyczy reklamowych zależy także o tego, w jakiej będą one formie. Najbardziej opłaca się zakupić cukierki na wagę; wówczas posiadają nadrukowane na opakowaniu logo firmy. Kwestia rodzaju (na przykład czekoladowe czy landrynkowe) oraz smaku pozostaje do wyboru klienta.

Właściciele firm decydują się także na zakup innych słodyczy reklamowych. Mogą to także ciasteczka, dropsy, lizaki czy nawet całe tabliczki czekolady. Wybór jest ogromny. Najważniejszą kwestią jest odpowiednia prezencja słodyczy reklamowych i oczywiście ich wyjątkowy smak. Wówczas na pewno idealnie będą spełniać swoją rolę. Bardzo ważnym elementem jest także opakowanie słodyczy. Tutaj wybór również jest duży; producenci oferują metalowe pudełka, słoiczki, a nawet opakowania w kształcie serca. Słodycze z logo firmy mogą być droższym gadżetem od długopisów czy spinaczy, ale z całą pewnością bardziej zapadają w pamięć.

Zobacz też: Sklep-krówki.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*