Filmowanie z innej perspektywy

filmowanie dronem na weselach

Dron to w ostatnim czasie bardzo popularne narzędzie, które wykorzystują zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Nagrania z drona stosuje się zarówno w produkcjach kinowych, jak i programach telewizyjnych. Filmy nagrywane za pomocą tego urządzenia świetnie sprawdziły się także na platformie youtube, gdzie są ogromnym urozmaiceniem treści. Filmowanie dronem jest również bardzo popularne wśród nowożeńców, bowiem dronów z powodzeniem używa się dziś na filmach z wesela czy ślubu. Dzięki temu pamiątki z tego wyjątkowego dnia są jeszcze piękniejsze, a także bardziej oryginalne.

Niestety filmowanie dronem nie jest rzeczą prostą i nie każdy ją potrafi. Operowanie takim urządzeniem wymaga cierpliwości i odpowiednich umiejętności, a także w wielu miejscach odpowiednich zezwoleń. Jeśli więc planujemy ślub i chcielibyśmy wzbogacić film z niego o ujęcia z drona to warto zastanowić się nad usługą, jaką jest wynajem drona z obsługą.

Przykładowo Kraków jest miastem, w którym znajdziemy firmę, która może pochwalić się odpowiednio długim doświadczeniem oraz kwalifikacjami – http://www.rentgrandfox.pl/dron/ które wpłyną na jakość filmu wykonanego za pomocą tego urządzenia. Z pewnością świetnie zaprezentują się ujęcia z drona spod kościoła. Również droga samochodu z kościoła do sali weselnej może świetnie się prezentować, gdy zostanie nagrana z lotu ptaka. Warto uatrakcyjnić swoje nagrania ze ślubu. Film ze zwykłych kamer nie prezentują się tak spektakularnie. Za pomocą drona mogą także powstać ciekawe zdjęcia, które z radością powiesimy na ścianach naszego domu i będą cieszyły oko zarówno nasze, jak i naszych gości.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*